Taşıma ve Etiketleme Otomasyon Çözümleri Semineri Bursa’da Düzenlendi

0
400

Novexx Solutions, Schmalz ve Universal Robots’un Bursa’da düzenlediği “Taşıma ve Etiketleme Otomasyon Çözümleri” semineri yoğun ilgi gördü.
Novexx Solutions, Schmalz ve Universal Robots’un yenilikçi teknoloji alanındaki güç birliği devam ediyor. “Taşıma ve Etiketleme Otomasyon Çözümleri” isimli SUN (SCHMALZ-UR-NOVEXX) Seminerler Serisi’nin ilki 8 Mart’ta Bursa’da gerçekleşti.

SEMİNERLER DEVAM EDECEK
Seminerde cobot, vakum ve etiketleme teknolojileriyle üretim süreçlerini otomasyona geçirilmesine ilişkin tüm konular uygulamalı olarak ele alındı. Demo şeklinde uygulama örneklerinin yer aldığı seminerde; güvenli, hızlı ve verimli üretim için “Tak-Çalıştır ve Üretime Başla!” konseptiyle cobot, tutucu ve etiketleme otomasyon çözümleri için doğru seçimin nasıl yapılacağı, nelere dikkat edilmesi gerektiği ve sağlayacağı avantajları detaylıca katılımcılarla paylaşıldı.

Lojistik, otomotiv, gıda, makine, ambalaj, plastik gibi her sektörden her büyüklükteki firma ve yan sanayi şirketleri için uygun olan seminer serisi Ankara ve İstanbul’da da sektör katılımcılarına yönelik olarak düzenlenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here