XLP 504 Etiketleme Cihazı | Tekstil Sektörü İçin Özel Olarak Geliştirildi

0
321

Yeni XLP 504, Tekstil endüstrisi için Kesici-İstifleyici (TCS) seçeneği ile yeni 3’ü 1 arada bir çözüm sunar. TCS özelliğine sahip XLP 504, bütün tekstil ürünleri için yıkama talimatı etiketlerinin üretimi için en iyi sonuçları verir.

3ü Bir Arada

Etiketleme, kesim ve istifleme – TCS XLP 504, bu  üç özelliği de kapsar. Etiket Yazıcısı, yüksek hacimli talebi işlemek için yüksek bir yığın kapasitesine sahiptir.

Yıkama bakım sembolleri bulunan etiketler tekstil endüstrisinin önemli bir bileşenidir. Optimal temizliği yapabilmek için yıkama bakım talimatlarına tüketici tarafından ihtiyaç vardır. Bu kalıcı bakım etiketleri, genellikle okunması kolay olan, yıkama bakım sembolleri ve markalama logoları için çok küçük fontlar ve ince çizgili grafikler gerektirir. TCS özelliğine sahip XLP 504, mükemmel 3’ü bir arada çözüm sunar. Sadece bir cihazda üç adımı kapsar. Tekstil etiketlerinizi yüksek hacimli talebi işlemek için yüksek yığın kapasitesi ile tek bir işlemde basar, keser ve istifler.

Kurulum basittir ve bir kez çalıştırıldığında, operatörlerin malzeme ve şerit rulolarına kolayca erişimleri vardır. Ekrandaki farklı renkler sayesinde XLP 50x’deki durum değişiklikleri kolayca fark edilebilir. simge tabanlı menü hızlı ayarlara izin verir.  Başka alet kullanmadan hızlı temizlik ve bakım yapabilir, yazdırma kafasına kolayca erişilebilirsiniz. Naylon ve polyester gibi çeşitli tekstil malzemelerinin esnek kullanımı, TCS’li XLP 504 için sorun değildir.

Uygulama Alanları

  • Her türlü tekstil ürünleri
  • Halı ve perde üreticileri
  • Otomativ ve havacılık sanayi

KaydetKaydet

KaydetKaydet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here